Ověření originality

Garance originality je tou nejzásadnější podmínkou, na které by měl každý eshop či prodejce použitého luxusního zboží stavět. Zatímco ještě před několika lety byli lidé k luxusním doplňkům z druhé ruky velmi nedůvěřiví, dnes je nákup pre-owned / pre-loved kousků poměrně běžný i u nás. Lidé si zvykli na kupování použitého zboží, někteří toto dokonce preferují a to z mnoha různých důvodů – je to ekologické, ekonomické, zábavné, dostanou se tak i k nedostupnému či zcela unikátnímu zboží. Ovšem tak trochu bohužel přestali být lidé dostatečně obezřetní.

Proto jsem chtěla vytvořit místo, které bude bezpečné, uživatelsky přívětivé, bude nabízet komplexní služby za přívětivé ceny.

Co se týče ověření originality luxusního zboží, nabízíme mnoho variant, ze kterých si jistě vyberete tu optimální právě pro Vás.

Ověření na základě fotografií

Ne vždy lze zcela bezpečně ověřit originalitu zboží pouze na základě fotografií. Pokud však je k dispozici dostatečné množství ostrých detailních snímků, pak je i takové ověření spolehlivé. Poměrně bezpečně lze označit padělky, jelikož některé detaily, které se rozchází s kvalitou originálního zboží, jsou zcela nezaměnitelné.

Originalitu zboží lze potvrdit s přesností minimálně 95 %. Záleží ovšem na konkrétním typu zboží – například autenticitu starších kabelek Louis Vuitton (starých řekněme 6–20 let) lze ověřit zcela bezpečně pouze na základě fotek (kvalitních) prakticky stejně, jako by tomu bylo u ověření fyzického.

Zásadní pro spolehlivé ověření originality zboží je zejména dostatečné množství kvalitních fotografií detailů a stěžejních prvků, podle kterých lze autenticitu hodnotit. Návod na správné nafocení najdete zde.

Nechte si ověřit originalitu zboží podle fotografií zde.

Mám zájem o ověření originality dle fotografií

Ověření originality na základě fotografií stojí 500 Kč. Částku samozřejmě účtujeme pouze v takovém případě, kdy je možné s dostatečnou jistotou vyhodnotit originalitu/neoriginalitu zboží.

Řádné ověření originality

Pokud máte zájem o řádné ověření originality – již nechcete mít o autenticitě zboží žádné pochybnosti, pak doporučujeme využít fyzického ověření zboží.

Takové ověření je možné zprostředkovat několika způsoby – osobní setkání v Praze či okolí (případně jinde dle domluvy) nebo zasláním zboží k ověření poštou či jinou přepravní společností.

Pokud máte o ověření svého zboží či zboží, které si plánujete koupit zájem, ozvěte se nám s podrobnostmi a domluvíme se s Vámi na dalším postupu. Kontaktujte nás zde.

Cena řádného – fyzického ověření originality stojí 1000 Kč. Částku samozřejmě účtujeme pouze v takovém případě, kdy je možné s jistotou vyhodnotit originalitu/neoriginalitu zboží.

Mám zájem o řádné ověření originality